ICESWORD s.r.o.

Na výslní 9

821 09 Bratislava

Tel.: +421 2 622 403 66

Mob: +421 911 440 112

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Ručné náradie

GEDORE

gedoreGEDORE ručné náradie najvyššej kvality »Made in Germany«. Spoločnosť bola založená  v roku  1919. Určené pre profesionálne aplikácie s prihliadnutím na certifikovanú bezpečnosť pri práci,tvarobú stabilitu pri záťaži a technickú dokonalosť.

Sortiment: Dielenské zariadenia,  sťahováky a prípravky,  momentové klúče,  skrutkovače,  kliešte,  vidlicové a prstencové klúče,   násobiče momentu,  meracie and špecialne náradie,  sanitárne a inštalatérske náradie,  náradie pre spracovanie rúr,   VDE náradie,  kladivá,  sekáče,  sekery,   dielenské a pracovné svietidlá,  servisné náradie.

http://www.gedore.de

 


 

CAROLUS

carolus•  Carolus Vám ponúka vynikajúce ručné náradie za prijateľnú cenu.  
•  Ponúkame Vám kompletný sortiment náradia so zameraním na všetko čo potrebujete.
 Carolus je značka pre profesionálov.
•  Užívajte si Vašu prácu. Cez veľmi dobrú ergonómiu a vydarený design Vám náradie Carolus bude Vašu prácu neustále spríjemňovať.
•  Značka Carolus je na trhu známa viac ako 100 rokov. Benefitom je spolupatričnosť ku skupine GEDORE Group, vďaka čomu, Vám vieme ponúknuť vysoko kvalitný servis.

http://www.carolus.de

 


 

KS TOOLS

kstoolČlánok sa pripravuje....

http://www.kstools.com

 


 

BAHCO

bahcoČlánok sa pripravuje....

http://www.bahco.com

 


 

PROXXON

proxxonPROXXON náradie bolo vyvinuté ako ucelený súbor náradia na jemnú a presnú prácu. Nájdete tu všetko čo potrebuje dobrá dielňa. Malé, ľahké a výkonné náradie umožňuje opracovať drobné a jemné časti, ako aj väčšie celky. Časti náradia sa dajú medzi sebou rôzne kombinovať a náradie sa dá upnúť do vŕtacích a frézovacích stojanov. S touto kolekciou dokážete opracovať prakticky čokoľvek.

http://www.proxxon.com

 


 

Wiha

wihaPopredný nemecký výrobca skrutkovačov a skrutkovacích nádtstavcou sa zameriava popri vysokej kvalite dielenského vyhotovenia hlavne na ergonómiu. Svedčí o tom aj viac ako 80 patentov v tejto oblasti.

Sortiment pozostáva: skrutkovače,   momentové skrutkovače,   zástrčné klúče / inbus /,  nástavce / bity /, kliešte,   kladivá,  meracie nástroje,   klbové hadice...

http://www.wiha.com


 

KNIPEX

knipexČlánok sa pripravuje....

www.knipex.com