ICESWORD s.r.o.

Na výslní 9

821 09 Bratislava

Tel.: +421 2 622 403 66

Mob: +421 911 440 112

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Elektrické ručné náradie

Milwaukee Electric Tool Corporation

milwaukeeSpoločnosť Milwaukee vyrába svoje elektrické náradie v príznačnej červenej farbe pre napätie 120 a 230 V umožňujúce celosvetové použitie. Rozsiahly výrobný program zahrňuje cez 500 rôzných modelov náradia a siaha od kompletného sortimentu akumulátorového náradia, priamočiarych píl Sawzall®, vŕtačiek, píl, brúsiek a kladív až po náradie vyvinuté pre špeciálne použitie, ako stojany pre diamantové vŕtanie, magnetické vŕtacie systémy, skrutkovacie systémy Sharp-Fire® a akumulátorové dávkovacie pištole. Samozrejme, na všetky tieto stroje sa vzťahuje MILWAUKEE predĺžená trojročná záruka.Okrem toho spoločnosť ponúka viac ako 3500 rôzných príslušenstiev doplňujícich jej výrobky. Príslušenstvo zahrňuje pílové plátky Sawzall, plátky pre priamočiare píly, plátky pre pásové píly, kotúče pre okružné píly, vykružovacie píly, vrtáky, vŕtacie bity do dreva Selfeed, vŕtacie korunky, diamantové rezné plátky, rozbrusovacie kotúče, oceľové kefy, frézy, skrutkovacie  bity, pieskované brúsné kotúče, brúsne pásy a razové bity.

http://www.milwaukee.sk/

 


 

AEG POWERTOOLS

aegVýrazná zmena značky uvádza AEG POWERTOOLS do roku 2009, spolu s ich silnou oranžovou farbou, ktorá dává spoločnosti a jej výrobkom nový dynamický vzhľad. Nejedná sa len o změnu farby... silný nový  image je podložený záväzkom k vývoju a inovaciám výrobkov a uvedie viac ako 40 nových výrobkou v rocu 2009. Mezdi ne bude patriť rada Compact 12V Range - séria ergonomicky kvalitných nástrojov založených na základě kompaktní 12 V lithiové Ion baterii, s výkonem 18V Range - skutečně profesionální nabídka pro dnešního obchodníka napříč základnou 18v, nové 2 kilové SDS plus kladiva s extrémně nízkými vibracemi a vynikající hnací silou a renovované dřevoobráběcí portfolio, včetně 305mm posuvné pokosové pily a 2050 wattové horné frézky. Samozrejme, na všetky tieto stroje sa vzťahuje AEG POWERTOOLS predĺžená trojročná záruka.

http://www.aeg-powertools.cz

 


 

BOSCH Professional

boschDivízia elektrického náradia skupiny Bosch je lídrom na svetovom trhu elektrického náradia a príslušenstva pre elektrické náradie.  Dôležitou skupinou v našom sortimente je akumulátorové náradie s lítium-iónovou technológiou: napríklad akumulátorové skrutkovače, akumulátorové uhlové brúsky, akumulátorové priamočiare píly alebo akumulátorové vŕtacie kladivá. V odbore opracovávania betónu a kameňa sme popredným výrobcom vŕtacích kladív a bezpríklepových, príklepových i jadrových vŕtačiek. Vynálezom upínania SDS-plus a SDS-max vytvorila divízia elektrické náradie Bosch na tomto segmente trhu upínací štandard. Pre remeselníkov pracujúcim s drevom  ponúkame inovačné stolné a ručné okružné píly, priamočiare píly a chvostové píly. Sortiment drevoobrábacieho náradia dopĺňajú excentrické, pásové a vibračné brúsky, hoblíky a reťazové píly. Naše kovoobrábacie náradie sa vyznačuje najvyšším výkonom a robustnosťou. Či už ide o uhlové alebo priame brúsky. Pre všetky typy profesionálneho elektrického náradia modrej farby ponúkame aj vhodné systémové príslušenstvo. K tomu patria napríklad vodiace lišty pre horné frézy a zanorovacie píly, ako aj vhodné vysávače prachu.

http://www.bosch-professional.com

 


 

DEWALT

dewaltPo viac než 80-tich rokoch si firma DEWALT vytvára reputáciu v oblasti navrhovania, konštrukcie a výroby priemyselných zariadení. V roku 1923 vynašiel Raymond DEWALT pílu s radiálnym ramenom, ktorá po celé desaťročia predstavovala štandard kvality a životnosti. Väčšina remeselníkov si značku DEWALT obľúbila pre jej nepochybné prednosti: presnosť, výkon, spoľahlivosť a bezpečnosť. Tieto pojmy sa stali obchodnými značkami mena DEWALT. Žltočierna kombinácia farieb je obchodnou značkou elektrického náradia a príslušenstva DEWALT.

http://www.dewalt.sk

 


 

Metabo

metaboMetabo patrí k najdôležitejším a najinovatívnejším výrobcom elektrického ručného náradia.

Metabo je " Made in Germany"

Metabo Vám ponúka jeden z najrozsiahlejších programov elektrických nástrojov stacionárnich prístrojov a strojov pre profesionálne obrábanie dreva , kovu, betónu.

http://www.metabo.sk

 


 

REMS

remsOd svojho založenia v roku 1909 vyvíja REMS výrobky pre opracovanie rúr, hlavne pre inštalatérov a kurenárov. Spoločnosť REMS začala s výrobou ručného náradia a neskôr nasledovali stroje a elektronáradie. Požiadavka zakladateľa firmy pána Christiana Fölla “REMS musí byt lepší” bola stále meradlom každého jednania. Dnes je REMS jedním z popredných výrobcou strojov a náradia pre opracovanie rúr.

http://www.rems.de

 


 

Fein

feinFirma FEIN patrí už viac ako 140 rokov k svetovým vedúcim výrobcom elektrického náradia.Nakoľko,súčasťou výroby je aj vlastný vývoj nezničiteľného elektrického náradia.

http://www.fein.sk